Deathly Hallows No.2

HP

HP

..čekáte na to taky jako na smilování boží?
Věřte nebo ne. Jsem rozhodnutá i přes svůj špatný finanční stav, že chci na premiéru. Život je přece jenom směs zážitků a prožitků, tak si to půjdu zažít a prožít!

Chtěla jsem vždycky na prmiéru Pottera jít v nějakém tom kostýmu. Nikdy na to nebyly prostředky, ale to mě nezastaví od toho, abych šla na Pottera ve zmijozelských barvách po svém. Časem si ten kostýmek ušít nechám. Chci vypadat jako Narcissa. Jako Molfoyovic ztracená dcera. Jako Lucius kdyby byl ženská. Jako Draco… Je mi to vcelku jedno….

šaty alá Lucius

šaty alá Lucius

nebo jako Severus..

Severus

Severus


Kdo by nemiloval Sevíčka. Tedy kromě Salazara, Voldyho, Luciuse, Draca, Harryho, Rona, Hermiony, Cissy, Belly…..notného zástupu dalších úchylů a fanynek…. a Severuse samotného.

Vy jste nevěděli, že jsem duší yaoistka a miluju fanfikce se Severusem ? Ha! Tak teď už to víte.

Jsem vysazená na Alana Rickmana. Očividně Rowla taky, protože ve chvíli, kdy se začali natáčet filmy začala postavu Severuse trošku víc šetřit a nejspíš i milovat:D … kdo by mohl toho chlapa nemilovat?
Dobře uznávám, jsou takový … jedinci, ale není jich mnoho.

Jsem really excited, když se jedná o tento poslední díl. Zatím jsem knihy nedočetla. Jsem u třetího dílu. Miluju třetí díl. Miluju Siriuse… Seriously. Miluju Remuse… Best učitel ever. Ty jo. Kdyby mi tak někdo chtěl dávat čokoládu během výuky se slovy : „na jez, udělá ti to dobře..“ Nesnášim Červíčka.. Ten člověk je fakt klasickej poťouchlej zápornej srab. I když hrál ve Sweeny Toddovi, nesnášela jsem ho! Ale je fakt, že ho miluju za to, že to hraje tak skvěle.

Moje slabost pro záporný postavy je vyvážená nenávistí k těm kladným. Spousta mích známích miluje Hagrida, já ho mám na takové té neutrální rovině. Spousta lidí má rádo hlavní trio. Já nesnáším Harryho, filmovej představitel je mi zcela odpornej, v knize to ještě jde. Mám neutrálně ráda Hermionu, herečka se mi líbí, ale zbožňuju Rona… Rupert Grint je skvělej. (Cherrybomb byl taky boží film Bravo! Ruperte…) Škoda, že si ho provždycky budeme spojovat s Ronem…:(
A bytostně nesnáším Jamese… (Blbec,blbecblbecCccc!!!)
.
.
.
.
.
.
..
Dostala jsem dopis z Bradavic….
XD

Gloria

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: