Fake professionals

Jsem dneska opravdu znechucená, otrávená, naštvaná a to jen proto, že lidé se nedokáží chovat profesionálně. Nedokáží držet při sobě a i když se jejich filozofie potkaly jen v autobusu na dálnici nedokáží se v zájmu společné věci přenést přes svá ega a držet spolu.

Snaha většinou neznamená vše a i když se jedna strana snaží dosáhnout jisté harmonie, úspěchu nedosáhne, i kdyby se snažila sebevíc. Ego je totiž kurva.

Heterosexuální pohlavní styk je prý ekl – moudro dne.

Potřásám pravicí Taurwen a připojuji se veřejně k prohlášení, že „Komunita jde do hajzlu“. Díky žabomyším válkám jednoho subjektu, který ani sám nemůže věřit tomu, že vyhrál, protože když jste poddajná a šíříte se o tom, nikdo vás nebude mít za slušnou a spořádanou, ale tu „mrchu“ nemohou odsuzovat, neb je jako lílium….

Je mi špatně, protože mám svých problémů dost, ale nedokážu nechat trpět kamarády. Sama padám pod tíhou reality a náporem budoucích i minulých stresů. Nekokážu ale nechat blízké v nejhlubších hovnech brutálních žump. Zničím sebe sama, ubiju se povinnostmi, které nejsou povinné, a to jen proto, že bych jinak měla pocit, že nejsem k ničemu, že moje existence nemá smysl.
Moje existence smysl začíná postrádat, protože jiné existence se rozhodli části mích existencí inhumovat. „Pane Croupe…ano Pane Vandemare?“

Nelíbí se mi to, i když mi do toho nic není, chce se mi říct: “ … táhněte do háje, všichni pryč, chtěl jsem jít do ráje, ale sebrali mi klíč…kvůli blbině, zůstanu tu sám….ztratil jsem cestu, jinou nemáááám!!!“

Amici, diem perdidi!
Abyssus abyssum invocat…
Stultorum Mater sempiter gravida.
Gloria!

(Cokoliv se řekne latinsky vypadá tak učeně…haha)

Reklamy

2 komentáře to “Fake professionals”

  1. tos to měla napsat konkrétněji 🙂 Ale dobrý… já o tom taky chci napsat, až přijedu domů z Prahy. Nasralo mě to maximálně…

  2. konkrátnější jsem na zeptání…už sem to pověděla tolika lidem, že doufám že ta holka si už neškrtne… Taková nehoráznost, já s ní mluvila ještě telefonem a měla sem pocit že je na sebe hrdá …lol!

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: