…předjíždění kamionů kamionem. Na dálnici. Do kopce!

Po zoufání nad „Pražským Jarem“ tu máme jeden vyložený Hejt…
Enjoy it!

Jo sice nejsem řidič a ani nemám řidičák, ale nebetyčně mě sere idiocie na všech frontách lidského bytí. Nedokážu se nerozčílit, když vidím idiota. Idiota z Estonska s obří károu a plně naloženým návěsem, jak předjíždí na dálnici do kopce jinej kamión!

Ráno si to takhle sereme po Déjedničce směrem na Brno. U Velkýho meziříčí BUM! Kolona aut, co stojí a nehejbe se. Vsadila bych boty, že nějakej kokot tam před zúžěním brzdil zip a proto se tam čekací doba ustálila na dvou hodinách…. Nasrat!
Velký Meziříčí má jen dva semafory… kolona měla sice asi 3 km, ale po půlhodině jsme byli venku a byl klid, to dálnice ta nejela eště dvě hodiny…Lituju lidi, co jeli se student agency…
K jádru pudla.

Nikdy jsem nepochopila, proč lidi nedokáží myslet logicky a dělají debilní seky.
A jo uvědomuju si, že český národ v tomhle má primát.

Takže..
Neskonale mě sere, když vidím velký tahač, předjíždět velký tahač, co jede s tím těžkým dlouhým návěsem víc než by na dálnici měl a jeho kolega ve velkém tahači, co ho předjíždí má eště tendenci jet 5 minut!!! (ANO 5 MINUT!!!!) vedle něj a ty krávo oni si tam snad vykládali, jak se maj jejich mimina!!!!
Já chápu proč se tolik lidí za volantem rozčiluje.
Až si jednou ten řidičák udělám tak se budu taky rozčilovat.
Mě jednou klepne kvůli nějakýmu takovýhlemu debilovi, co brzdí provoz.

Doháje lidi! Ta dálnice má DVA pruhy (případně tři), aby pomalejší auta jela v pravo a rychlejší je zleva mohla objet a ne proto, aby jela dvě VELKÁ A POMALÁ auta v obou pruzích a brzdila ta malá rychlá. Kurva dyk to je dYskriminace !!!! (Dyk, Dylina,Dyskoteka,Dykobraz a Dyskriminace… kdyby někdo neznal vymenovaná slova po D)
Kde jsou Policajti, když si to takhle nějakej kamioňák prasí??? Sou v Mekdonaldu a dávaj si Donut!
Nechaj ty svý nový nablejskaný Passaty stát na parkovišti a ucumlávaj kafe…
Viděla sem za celou cestu jedinýho Passata v akci… teda podle mě jeli na oběd, protože to bylo před zúžením a oni vyloženě rozjaření se zaplým majáčkem proplouvali dálnicí.

Btw. Když jsme u zúžení. Věřím, že každý z nás zná pracovní nasazení dělníků na dálnicích… Ano.. Fungovalo přesně.. Dežo makal, a zbytek čuměl, případně pokuřoval. Pokud mám být přesná, smažil špek a u toho doutnal!

Nedávno jsem viděla nějaký fotky Japonských silnic, co se sesuli po zemětřesení a následné tsunami… po katastrofě a teď… člověk by to nepoznal… Ale v čechách? Tady by stavba stála, protože někdo vytuneloval dotaci\nepožádal o dotaci\úředník zprasil žádost o dotaci\ministr zastavil stavbu, protože šetříme\ministr je hovado a řekl, že tu silnici nepotřebujem a proto jezdíme Bahnicí jako v Amazonii… a dělníci by pracovali stylem „Dežo-maká-já-šéf-se-smažim-šéf-šéfa-se-smaží-i-marketingový-šéf-se-smaží ……“

SERETE MĚ LIDI.
Nejezděte autem, když hodláte předjíždět a esemeskovat u toho, když jedete tahačem a hodláte předjíždět další tahač ( TO SE NA TO JAKO FAKT KURVA VYSERTE JAKO!!!! ), jste nahluchlej, nasleplej důchodce, co stojí na zelený a nepočůvá troubení lidí za ním, jste IDIOT! Prostě se na to vyserte!

GLORIA

Reklamy

2 komentáře to “…předjíždění kamionů kamionem. Na dálnici. Do kopce!”

  1. „Jo sice nejsem řidič a ani nemám řidičák, “ …tak si přečtěte, jak funguje naložené auto:

    http://www.adamek.cz/clanky/postrehy/predjizdeni-kamionu-v-kopci/

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: